افزایش حقوق سربازان کلید خورد+ جزئیات

رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح آخرین جزئیات افزایش حقوق سربازان را تشریح کرد.

امیر‌دریادار دوم غلامرضا رحیمی پور رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس با اعلام این مطلب که اولین گام در افزایش حقوق کارکنان وظیفه برداشته شد اظهار داشت: حقوق و فوق العاده ماموریت کارکنان وظیفه شاغل در مناطق امنیتی به طور میانگین به مبلغ ۴۱۷۰۰۰ تومان معادل ۴۴ درصد و کارکنان وظیفه شاغل در مناطق محروم و بد آب و هوا به مبلغ ۱۴۰۰۰۰ تومان معادل ۲۲ درصد افزایش یافت.

دریاداردوم رحیمی پور ضمن تشکر از سازمان برنامه و بودجه اظهار امیدواری کرد که از ابتدای سال ۱۴۰۰ دومین مرحله افزایش حقوق کارکنان وظیفه اجرایی شود.

رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح گفت: به منظور خوشایندسازی خدمت سربازی،‌ افزایش حقوق کارکنان وظیفه در دستورکار ستاد کل قرار گرفته است که به همین منظور با همکاری خوب سازمان برنامه و بودجه در دو ماه پایانی سال حقوق کارکنان وظیفه افزایش می‌یابد.

وی افزود: حقوق و فوق‌العاده مأموریت کارکنان وظیفه شاغل در مناطق امنیتی به طور میانگین به مبلغ ۴۱۷ هزار تومان معادل ۴۴ درصد، کارکنان وظیفه شاغل در مناطق محروم و بد آب و هوا به مبلغ ۱۴۰ هزار تومان معادل ۲۲ درصد، کارکنان وظیفه شاغل در مناطق عادی به طور میانگین به مبلغ ۹۷ هزار تومان معادل ۲۴ درصد، کارکنان وظیفه نخبه شاغل در نیروهای مسلح به مبلغ ۶۱۵ هزار تومان معادل ۵۰ درصد و کارکنان وظیفه در حال آموزش در مراکز آموزشی نیروهای مسلح به میزان ۱۸۰ هزار تومان معادل ۶۶ درصد افزایش خواهد داشت.

امیر دریادار دوم رحیمی پور خاطرنشان کرد: در لایحه بودجه سال ۱۴۰۰ کشور با مساعدت نمایندگان مجلس شورای اسلامی به ویژه اعضای محترم کمیته تلفیق، اقدامات مناسبی جهت افزایش حقوق و بهبود وضعیت خوراک، پوشاک و نگهداشت کارکنان وظیفه انجام شده که ضمن تشکر امیدواریم سال ۱۴۰۰ بخش قابل توجهی از قانون در موضوع حقوق کارکنان وظیفه اجرایی شود.

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌گفتنی است مخاطبان فارس من با درج موضوعی با عنوان « اجرای قانون افزایش حقوق سربازان» پیگیری این موضوع را از خبرگزاری فارس خواستار بودند.