انتقاد امام جمعه چهارباغ از عدم استقرار شبکه بهداشت در این شهرستان

امام جمعه چهارباغ گفت: تعلل دانشگاه علوم پزشکی استان دراستقرار شبکه بهداشت ودرمان شهرستان چهارباغ در این شرایط کرونایی بسیار تعجب آور است.

حجت الاسلام والمسلمین، قادر محمدی، امام جمعه شهرستان چهارباغ، در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرج، گفت: تلاش‌های برای استقرار ادارات مستقل در شهرستان تازه تاسیس شهرستان ادامه دارد و در این میان چندین اداره همکاری کافی را برای استقلال ما داشته اند.

امام جمعه شهرستان چهارباغ ضمن تشکر از نهادها و ادارات کل که نسبت به راه اندازی ادارات در شهرستان چهارباغ اقدام کرده اند، اظهار کرد: این شهر نیاز دارد با همراهی و همدلی همه دستگاه‌های مرتبط در حوزه استقرار ادارات مستقل بدون کمی و کاستی توسعه پیدا کند.

وی تصریح کرد: تعلل دانشگاه علوم پزشکی استان در استقرار شبکه بهداشت ودرمان شهرستان چهارباغ در این شرایط کرونایی بسیار تعجب آور است.

این مقام مسؤول در بخش دیگری با اشاره به اینکه حضور در صحنه انتخابات حفاظت از خون شهدا و شهید سلیمانی‌هاست، بیان کرد: از دیدگاه اسلام امانتداری، علم و آگاهی از شرایط مهم سپردن مسؤولیت‌ها به اشخاص از دیدگاه اسلام است.

امام جمعه چهارباغ یادآور شد: نمایندگان مردم باید از توانایی‌ها قانونی خود به درستی استفاده کنند؛ این که فردی از توانایی و قدرت خود برای دخالت در عزل و نصب‌‍های غیرمفید استفاده کند قابل نقد است.

قادری در رابطه با احراز صلاحیت کاندیدا‌، بیان کرد: تایید صلاحیت افراد فاقد صلاحیت و یا رد صلاحیت افراد صالح در نامزدهای شوراها در برخی ادوار توسط نمایندگان محترم می‌تواند یکی از مصادیق سو استفاده از توانایی‌های قانونی باشد.

وی به مسؤولان ناظر بر امر انتخابات تذکر داد: شایعه انجام برخی تخلفات انتخاباتی توسط بعضی از نامزدهای شوراها نگران کننده است مسؤولین مربوطه پیشگیری کنند.

امام جمعه چهارباغ در پایان اضافه کرد: اقدام شورای نگهبان دربررسی صلاحیت‌ها درادوارمختلف براساس شرع وقانون بوده است.