تیمهای ورزشی بازنشستگان نیروهای مسلح در ۱۲ رشته تشکیل شده است

مشهد – ایرنا – رییس مرکز تربیت بدنی سازمان بازنشستگی نیروهای مسلح گفت: تیمهای بازنشستگان نیروهای مسلح در ۱۲ رشته از جمله کشتی، وزنه برداری، تیراندازی، آمادگی جسمانی، والیبال، فوتسال، شنا، تیراندازی، پینگ پنگ و دارت تشکیل شده است. سردار سرتیپ دوم پاسدار ‘حسین شهریاری’ روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری جمهوری […]

مشهد – ایرنا – رییس مرکز تربیت بدنی سازمان بازنشستگی نیروهای مسلح گفت: تیمهای بازنشستگان نیروهای مسلح در ۱۲ رشته از جمله کشتی، وزنه برداری، تیراندازی، آمادگی جسمانی، والیبال، فوتسال، شنا، تیراندازی، پینگ پنگ و دارت تشکیل شده است.

سردار سرتیپ دوم پاسدار ‘حسین شهریاری’ روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی در مشهد افزود: رقابتهای مختلف ورزشی در این رشته ها همه ساله در سطوح استانی برگزار و منتخبین آنها به رقابتهای کشوری راه می یابند.

وی در ادامه گفت: توسعه کمی و کیفی فعالیتهای ورزش قهرمانی، همگانی و ارتقاء آمادگی جسمانی و ایجاد نشاط و شادابی در بین اعضا مهمترین رویکرد فعالیتهای این مرکز است.

او با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب افزود: توجه به ورزش برای جوانان لازم ولی برای پیشکسوتان و بازنشستگان واجب است لذا هر اندازه به این امر بیشتر توجه شود شاهد نتایج مفید آن در تندرستی این قشر خواهیم بود.

رییس مرکز تربیت بدنی سازمان بازنشستگی نیروهای مسلح ادامه داد: در سازماندهی و تشکیل تیمهای ورزشی و برگزاری مسابقات برای اعضاء این سازمان مطابق قوانین فدراسیونهای مربوطه عمل می کنیم.

وی اظهار داشت: تیمهای بازنشستگان نیروهای مسلح کشور در رشته های کشتی، وزنه برداری و تیراندازی به رقابتهای جهانی بازنشستگان نیروهای مسلح اعزام می شوند.