جهاد گسترده برای مقابله با کرونا

دستور فوری سردار سلامی به فرماندهان استانی درباره واکسیناسیون ۲۴ ساعته

فرمانده کل سپاه تاکید کرد: به همه فرماندهان سپاه های استانی دستور قاطع می دهم که با تمام استعداد و ظرفیت ممکن در عرصه تحقق اهداف طرح شهید سلیمانی به صحنه بیایند و همه این استعدادی که تا امروز ایجاد کرده اید را به شکل کامل بکار بگیرید.

سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی عصر امروز (چهارشنبه) در جلسه بررسی روند اجرایی گام پنجم طرح شهید حاج قاسم سلیمانی، طی سخنانی اظهار داشت: به همه فرماندهان سپاه های استانی دستور قاطع می دهم که با تمام استعداد و ظرفیت ممکن در عرصه تحقق اهداف طرح شهید سلیمانی به صحنه بیایند و همه این استعدادی که تا امروز ایجاد کرده اید را به شکل کامل بکار بگیرید.

وی افزود: هر چه امکان امتداد زمان حضور نیروها در مراکز واکسیناسیون وجود دارد این ظرفیت را بسط دهید تا ۲۴ ساعت کامل شود و مردم بدون فشار و ازدحام قادر باشند تا به سرعت عمل واکسیناسیون را انجام دهند و به امور زندگی خود برسند. علاوه بر اینکه زمانی که تمام ظرفیت به کار گرفته شد و باز هم واکسن وجود داشت و مردم نیازمند تزریق واکسن بودند، تعداد مراکز خدمات دهی سپاه باید افزایش پیدا کند و به همین جهت تمامی فرماندهان استانی و دیگر فرماندهان سپاه  در بکار گیری اماکن سپاه پاسداران برای انجام فرآیند واکسیناسیون مختار هستند و فرماندهان باید به تشخیص خودشان و به تناسب نیاز از امکانات سپاه نهایت استفاده را ببرند.

فرمانده کل سپاه خاطرنشان کرد: امروز فصل نوازش مردم ما است و ما نمی توانیم آلام و مصیبت های مردم را تحمل کنیم در حالی که قادریم این آلام را کاهش دهیم. از سوی دیگر به خانه های مردم رجوع کنید و پیش از آنکه مردم به سمت شما دست کمک و یاری دراز کنند، نیازهای آنها را برطرف کنید.