شهید شمس‌الدین جلالی: شعار امت حزب‌الله «مرگ بر ضد ولایت فقیه» است

شهید شمس‌الدین جلالی در وصیت‌نامه خود آورده است: ضد ولایت فقیه این را بداند اگر امت حزب‌الله و سرباز روح الله فقط یک نفس داشته باشد آن یک نفس را صرف گفتن" مرگ بر ضد ولایت فقیه " خواهد کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس از همدان، «شهید»؛ شاهد شهود عرفانی شد و نقش هرچه خوبی را در چهارفصل گیتی نمایان کرد و چشم ستارگان آسمان را روشن، ققنوس هشت جنت که هفت آسمان را مجذوب خود کرده است، همان عاشقی که در وادی مقدس عاشقی، پر پرواز گشود و فرشتگان را نوازشگر روح نابش کرد.

می‌خواهیم هر روز را با نامی و یادی از این ستاره‌ها،‌ شب کنیم و کار را با تبرک و مدد از این عارفان عاشق آغاز؛ باشد که ادای دینی باشد بر آن همه رشادت، شهامت، مجاهدت و شجاعت… «برگ سبزی، تحفه درویش»، «تا چه قبول افتد و چه در نظر آید».

تبرک لحظاتمان با شهید شمس‌الدین جلالی:

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام بر امام امت این قلب تپنده مستضعفین، سلام بر شهیدان و سلام بر امت حزب الله و سلام بر تمامی بازماندگان و سلام پدر و مادر و برادران و خواهرانم.

منت خدای را از این که خمینی بت شکن این نعمت گرانبها را به ما داد تا بدین وسیله راه پیامبران و ائمه را ادامه دهیم و کاخ شاهنشاهی ۲ هزار و ۵۰۰ ساله را در هم بشکنیم و اسلام را احیا کنیم.

بارالها این نعمت را از ما نگیر تا انقلاب مهدی و به ما نیرو عطا فرما که او را درک کنیم؛ خدایا فرج امام مهدی(عج) این وعده دیرینه را هر چه زودتر نزدیک بگردان و پرچم تو حید را به دست توانای رزمندگان ظفرمندت در سرتاسر جهان به اهتزار درآور و با افراشتن آن کاخ  ستمگران را به لرزش درآور و ستون‌های آنها را درهم‌شکن و ویران ساز و مستضعفین را بیداری و قدرت عطا فرما و قدم‌های سربازانت را استوار ساز.

پدر و مادر خدا اجر عظیم به شما عطا فرماید امیدوارم مورد عنایت قرار گیرید. بدانید اجرتان نزد خداست و جایگاهتان بهشت است. صبر را پیشه خود سازید و برای پیروزی همه دعا کنید.

دنیا بداند تا این رهبر باقی است و تا این فرماندهی هست شکستس در کارنامه ما نیست و ما پیروزیم اگر کشته شدن ما کاری نکند خون ما سیلی خروشان خواهد شد در مقابل متجاوزین؛ ضد ولایت فقیه این را بداند اگر امت حزب‌الله و سرباز روح الله فقط یک نفس داشته باشد آن یک نفس را صرف گفتن” مرگ بر ضد ولایت فقیه ” خواهد کرد.