نحوه ثبت نام و استفاده از مراکز رفاهی/ فهرست مراکز رفاهی، اقامتی و هتل ها

بازنشستگان (وابستگان)عزیز می توانند تا سقف ۴۵ میلیون ریال بدون سود و پیش پرداخت با اقساط ۱۵ ماه از خدمات مراکز و مجموعه‌های مالکیتی و غیر مالکیتی استفاده نمایند.

بسم الله الرحمن الرحیم

وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح

تامین اجتماعی نیروهای مسلح

از: موسسه توانمندسازی بازنشستگان نیروهای مسلح معاونت خدمات حمایتی و رفاهی

به: مدیر عامل محترم کانون وابستگان (بازنشستگان)سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

موضوع: فهرست مراکز رفاهی و اقامتی مالکیتی و هتلهای غیر مالکیتی طرف قرارداد موسسه توانمندسازی بازنشستگان ن.م

با سلام و احترام

به این وسیله دستورالعمل، قوانین و نحوه ثبت‌نام همچنین فهرست مراکز رفاهی و اقامتی مالکیتی و  طرف قرارداد این موسسه (ویژه پاییز ۱۴۰۰) جهت استحضار و اطلاع رسانی به جامعه ارزشمند هدف از طریق دفاتر و سایر امکانات و ظرفیت‌های در اختیار به پیوست ارسال می گردد. خواهشمند است دستور فرمایید ضمن اطلاع رسانی به منظور استفاده و بهره مندی از امکانات و خدمات ارائه شده ترتیبی اتخاذ گردد که عزیزان برنامه و زمان سفر خود را با رعایت پروتکل های بهداشتی و شرایطی که ستاد ملی مقابله با کرونا اعلام می‌نماید برنامه‌ریزی و انتخاب نمایند.

مزایا و تذکرات مهم

  • بازنشستگان (وابستگان)عزیز می توانند تا سقف ۴۵ میلیون ریال بدون سود و پیش پرداخت با اقساط ۱۵ ماه از خدمات مراکز و مجموعه‌های مالکیتی و غیر مالکیتی استفاده نمایند.
  • رعایت پروتکل های ابلاغی وزارت بهداشت (موجود در سایت وزارت بهداشت)جهت پیشگیری و شیوع بیماری کرونا توسط شخص بازنشسته اجباری می باشد در صورت عدم رعایت، هتل می تواند از پذیرش فرد بازنشسته خودداری نموده  و هرگونه تخلف هتل در رعایت نکردن پروتکل ها بایستی توسط شخص بازنشسته به سامانه تلفنی ۱۹۰ وزارت بهداشت اعلام تا نسبت به پیگیری به صورت آنی و حضور در محل اقدام نمایند، همچنین مراتب به این موسسه از طریق سامانه تلفنی ۰۲۱۴۲۰۲۶ اطلاع رسانی گردد.

روش ثبت نام سفر:

۱)حضور در دفاتر خدمات الکترونیک ساتا سراسر کشور

۲) مراجعه به سایت اینترنتی:  www.esata.Ir

۳)تماس با سامانه تلفنی: ۰۲۱-۴۲۰۲۶