پیکر شهید مدافع حرم «هادی شریفی» ۲۸ صفر تشییع می‌شود

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز از شناسایی پیکر شهید مدافع حرم «هادی شریفی» خبر داد و گفت: پیکر این شهید والامقام سه شنبه ۱۳ مهرماه همزمان با سالروز رحلت نبی اکرم(ص) و شهادت امام حسن مجتبی(ع) در ملارد تشییع می‌شود.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز، در جمع اصحاب رسانه، ضمن گرامی داشت یاد و خاطر شهدا و ایثارگران از شناسایی پیکر شهید مدافع حرم «هادی شریفی» خبر داد و گفت: پیکر شهید مدافع حرم «هادی شریفی»، پس از گذشت ۵ سال از شهادتش از طریق آزمایش DNA شناسایی شد.

وی در ادامه تصریح کرد: وی متولد ۳۰ شهریور ۱۳۶۱ در شهر قم است که بهمن ماه  سال  ۱۳۹۴ برای دفاع از حرم حضرت زینب (س) راهی سوریه شد و ۱۳ فروردین ۱۳۹۵ به شهادت رسید.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز در ادامه به برگزاری مراسم تشییع پیکر این شهید مدافع حرم اشاره کرد و افزود: پیکر این شهید والامقام سه‌شنبه ۱۳ مهرماه همزمان با سالروز رحلت نبی مکرم اسلام حضرت محمد مصطفی(ص) و شهادت امام حسن مجتبی(ع)  از ساعت ۸ از سپاه ناحیه امام رضا(ع) فردیس به سمت کانال غربی و در ادامه از ساعت ۱۰:۳۰ از مسجدجامع ملارد به سمت امام زاده ابراهیم(ع) تشییع و در گلزار شهدای این بقعه متبرکه به خاک سپرده خواهد شد.

گفتنی است شهرستان فردیس ۱۲ شهید مدافع حرم تقدیم ارزش‌های دینی و الهی کرده است